עולם החרקים המופלא

הידעתם?
גמל שלמה יכול לסובב את ראשו ב 180 מעלות! הוא גם קרוב משפחה של המקק והטרמיט...
שמה של חיפושית פרת משה רבנו בעברית הוא בעצם "מושית השבע" על שם הנקודות שלה (כשבעצם יש לה שמונה...) אולם השם העממי שמקורו באידיש...תפס יותר. האם יש אמת בטענה שמקקים יכולים לשרוד פצצה גרעינית?  רוצים לדעת עוד? בואו איתנו למסע אל תוך עולמם הקסום של החרקים!

BUGS עולמם המופלא של החרקים
מתחם חווייתי ראשון מסוגו לכל המשפחה!

בפסח הקרוב ייפתח בארנה הרצליה מתחם שכולה מוקדש לעולמם המופלא של החרקים.
המתחם הייחודי המשתרע על כ 1500 מ"ר ישלב תערוכה, הצגה ב 360° ומידע עשיר על עולם החרקים.
 חוויה רב חושית לכל המשפחה המשלבת התרגשות, דמיון ולימוד.

בתערוכה:
כ 20 מיצגי ענק ריאליסטיים בגובה של בין 2 ל-3 מטרים של חרקים עצומים ממוקמים בסביבה המדמה את סביבתם הטבעית ומלווים במידע מרחיב דעת, מסכי מידע וסרטונים, פרטי טריוויה
ועובדות מרתקות, יצירה, פינות סלפי, חדר גחליליות קסום ועוד

כמו כן תעלה במתחם הצגה מקורית:  מסע לעולם החרקים"  המשלבת שחקן והקרנה ב 360°.  סיפור הרפתקאותיו של גיא, ילד סקרן שחולם להיות אנטמולוג (חוקר חרקים). למרות סקרנותו לעולם החרקים, הוא לא באמת מבין לעומק את עולמם ואת ההשלכות של מעשיו. יום אחד מוצא עצמו גיא מתכווץ לגודלו של חרק ויוצא למסע מוסיקלי-הומוריסטי-חינוכי בעולמם המופלא של החרקים. בדרך הוא יפגוש את החיפושית פרת משה רבנו פרלה שתלמד אותו להבין לעומק את החיים מנקודת מבטו אחרת.  משך ההצגה כ 40 דקות.

מתי?

החל מפסח 2024
מתחם ה ה
Black Box בארנה הרצליה
כניסה ליד שער
A


כל הפרטים וכרטיסים 

** מתחם תערוכת BUGS - עולם החרקים המופלא: 

לפי הנחיות פיקוד העורף באיזורנו ניתן לקיים התקהלויות עד 1000 איש. מתחם התערוכה כולו פנימי וללא חלונות חיצוניים. לרשותכם עומדים שלטי הכוונה למרחבים במוגנים וכן הצוות שלנו מודרך לסייע במקרה הצורך להפניה למתחם המוגן הקרוב אליכם.