חברתי

  • חַבְרוּתָה - מרחב עבודה שיתופי

חַבְרוּתָה - מרחב עבודה שיתופי

חדש. חַבְרוּתָה - מרחב עבודה שיתופי. מול נוף המרינה והסירות. פינת עבודה קסומה למי שרוצה ומי שצריך. יש חיבור לחשמל ורשת Wi-Fi במקום. מוזמנים. השימוש במקום ללא עלות. 

  • זיו נעורים

זיו נעורים

הייעוד של עמותת זיו נעורים הוא לאפשר לבני נוער בסכנת נשירה ממערכת החינוך ולאוכלוסיות בעלי צרכים מיוחדים , לפתח את המוטיבציה שלהם להצליח, לממש את הפוטנציאל הטמון בהם ולגרום לשינוי התנהגותי, רגשי וקוגניטיבי. זאת, תוך השאיפה לשמירה על אופייה הייחודי של העמותה המתבטא בפעילות המתקיימת בים והכוללת מקצועיות, צוות איכותי וביעילות תפעולית.

 

  • עמותת עמית לדרך

עמותת עמית לדרך

עמותת "עמית לדרך" הוקמה בשנת 2003, על ידי מפקדי חוות השומר.  פעילות העמותה מתבססת על התובנה כי צעירים רבים משתחררים מהצבא למציאות חיים מאתגרת וצריכים מישהו שילך איתם את המסע, ילווה ויאמין בהם. העמותה מפעילה תכנית שנתית רב-שלבית הכוללת ליווי אישי ומקצועי של כל חייל בצעדיו הראשונים באזרחות.

 

  • האקדמיה לגלישה

האקדמיה לגלישה

 

האקדמיה לגלישה הוקמה מתוך החזון לספק חינוך ודרך חיים ספורטיבית באמצעות הגלישה והים. באקדמיה לגלישה, מאמינים בגלישה ובספורט הימי כאמצעי לחינוך בלתי פורמאלי לילדים ונוער, כפלטפורמה טיפולית, כפעילות גופנית איכותית לכל הגילאים וכדרך חיים בריאה לגוף ולנפש

  • תיאטרון מיסתורין

תיאטרון מיסתורין

 

ארנה הרצליה גאה לאמץ את תיאטרון מסתורין אשר יהיה שותף להקמת מרכז לאומנות בין תחומית במקום. תיאטרון מסתורין הוא קבוצה ירושלמית שיוצרת תיאטרון חזותי ושמה דגש על מופעי חוצות ומופעים תלויי מקום ברחבי הארץ ובעולם. מבקרי הארנה יזכו למגוון סדנאות ופעילויות מבית היוצר של הקבוצה.

  • חמש אצבעות

חמש אצבעות

 

חמש אצבעות הוא ארגון חינוכי וספורטיבי, אשר הוקם בשנת 2014. הארגון חרט על דגלו ליצור שינוי תרבותי וחברתי במדינת ישראל. הארגון פועל בשיתוף אוכלוסיות שונות ומגוונות - בני נוער, ספורטאים, תלמידים, חניכי מכינות ותנועות נוער, חיילים, מורים ומאמנים