עולם המים - מתחם חוויתי תת ימי וירטואלי ראשון מסוגו לכל המשפחה!

מתחם חוויתי תת ימי וירטואלי

קחו אוויר - צוללים. "עולם המים" - מתחם ייחודי המשתרע על כ 2000 מ"ר, שכולו בנושא העולם התת ימי המופלא. במתחם שמשלב חוויה ולימוד מגוון פעילויות לכל המשפחה: אטלנטיס הצגה מקורית ב 360° המשלבת שחקן והקרנה. סדנת תיפוף "בקצב הים" עם מיומנה, חדר אינסוף – הרפתקת מראות , מתחם VR המדמה צלילה חופשית במעמקים, מסע אודיו ויזואלי אל שירת הלוויתנים. עוד במתחם: מידע חוויתי ועובדות על החיים מתחת לפני הים, עמדות משחקי Xbox תעתועי ראיה ועמדות צילום פינות יצירה מחומרים ממוחזרים ועוד. 

המתחם מיועד לגילאי 2 -10

פירוט המתחמים:
אטלנטיס – הצגה מקורית ב 360°, שילוב של הקרנה ושחקן -מנחה.
אורי ישראלי הוא חוקר תת ימי. הוא מוטרד. מזה זמן רב לא פגש את חברו הדולפין אטלנטיס. לאן נעלם הדולפין? מה הבריח אותו משונית האלמוגים? אורי יוצא למסע מופלא ולימודי מתחת לפני הים, פוגש יצורים ימיים, דגים ושוניות אלמוגים ולומד בעזרת חבריו הילדים כיצד לשמור על הסביבה הימית. משך ההצגה כ 45 דקות.

סדנת תיפוף בקצב הים עם מיומנה!
סדנת תיפוף לכל המשפחה. אז קדימה. היכנסו לקצב.

שירת הלוויתנים – עולם אודיו ויזואלי מופלא
תקשורת מתחת למים מוגבלת. ריח ואור לא עוברים באותה מהירות שבה הם עוברים באוויר. אבל הקול נע פי 4 יותר מהר ולכן בעלי חיים מתחת לפני המים משתמשים פעמים רבות בקול על מנת לתקשר. בין אם לחיזור, אזהרה או סימון טריטוריה. נקשיב ביחד לשירתם המופלאה של הגדולים ביונקים.

ממעמקים – עולם אולטרה סגול קסום. האור במעמקי הים מוגבל ולכן יצורי ים החיים במעמקי האוקיאנוס פיתחו יכולת לזהור. מתחם ייחודי שזוהר באולטרה סגול ומאפשר הצצה אל המקום שאליו לא מגיעות קרני השמש.

צלילה חופשית – לצלילה המופלאה הזאת לא תזדקקו לבלון חמצן. 30 עמדות VRהמדמות חווית צלילה מושלמת. 


Infinity Room – חדר אינסוף חדר מראות המיצר חוויה אינסופית משתנה. עולם מרגש של תנועה והשתקפויות.

עוד במתחם: מידע חוויתי ועובדות על החיים מתחת לפני הים, עמדות משחקי Xbox תעתועי ראיה ועמדות צילום, פינות יצירה מחומרים ממוחזרים ועוד.

המתחם מיועד לגילאי 2 -10

מתחם "עולם המים" הוקם ביוזמת ארנה הרצליה ו"הדרן" יזמות והפקות שמתמחה בייזום פרויקטים ייחודיים בתחום התרבות והתערוכות כגון: ואן גוך, דאלי, הלגו, עידן הדינוזאורים ועוד.

כרטיסים באיוונטים, הטבות בועדים, חברות כרטיסי אשראי ומועדוני לקוחות לאתר הפרוייקט